L O A D I N G
blog banner

Yeni Bir Sen Ol

Yeni Bir Sen Ol – Değişim Sende Başlar

Kendini bulma ve hayatında yeni bir sayfa açma dünyasına hoş geldin!

“Yeni Bir Sen Ol!” kişinin kendi içinde var olan muhteşem gücün farkına varmasını sağlamak ve başarmak istediği yolda rehber olarak alabileceği teknikleri içermektedir. İnsan, doğumdan ölümüne kadar sürekli öğrenme süreci içinde olup algılarını açık tuttuğu sürece gelişimine devam etmektedir. Önemli olan, içinde var olan hazinenin farkına vararak sahip olduğu gücü keşfetmesidir. Bu öyle bir hazinedir ki kişiyi bulunduğu noktadan hayal bile edemeyeceği yerlere getirebilecek muhteşem bir güçtür.

Bunu başarmış olan insanlar farkı yakalayanlardır. Sıradan bir hayat yaşarken kendi tekâmül sürecini keşfederek hayatına yeni bir yön vermeyi istemiş ve bu uğurda gerekli bütün çabaları göstererek Yeni Bir Sen ol olgusunu yaşamışlardır.

Bireyin yeni bir sen ol durumunu yaşaması ve kendini tamamlaması ruh, kalp, zihin ve beden bütünlüğünü sağlaması ile farkındalığını en üst seviyeye çıkarması gerekmektedir. İnsan ancak ve ancak aldığı nefes kadar hâkimdir dünyaya ve kendisini sorgulamalıdır. İnsan okunmayı bekleyen bir kitap gibidir, siz sayfaları açtıkça derinleşir.

Yeni bir sen ol seminerinde insanın özüne yolculuk edecek ve farkındalık dünyası içinde derinleşerek hayatında değişim yaşamak isteyenlerle birlikte yeni bir serüvene doğru yol alacağız. Seminer iki oturumdan oluşmaktadır. İlk oturumda kendini tanıma ve kaynaklarının farkında varma konuları ele alınacak ve ikinci oturumda ise sahip olduğu kaynakları aktif kullanabilme ve yeni bir sen ol dünyasına dahil olma süreci işletilmektedir.

Yeni Bir Sen Ol Seminerinde Neler Var?

  • İnsan ve iletişimi
  • İnsan ve bakış açısı
  • İnsanın hayatında çevre etkiler
  • Geçmişinle yüzleş gelecek senin olsun
  • NLP teknikleri ile uygulama
  • Hipnoterapi grup uygulaması
  • Yaşam koçluğu süreci

Seminer öncesinde katılımcılar ile bilgi paylaşılacak ve seminer öncesi yeni bir sen ol için hazır olmaları istenecektir. Değişim kişiye ve yaşadığı ortama bağlı olarak değişkenlik gösterse de burada amaç her bireyin kendisi için ne kadar çaba gösterdiğini ve değişimi ne kadar istediğini keşfetmesini sağlamaktır. Seminere katılım sağlayan ve seminer sonrasında da bizlerle yeni bireylere dokunmak isteyen herkes ile gönüllülük esasına göre sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirilecektir.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilir veya etkinlik takvimimizden ve sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Nail Turunç Yeni Bir Sen Ol yeni bir sen ol