Yaşam Koçu

Yaşam Koçu Kimdir?

‘’ Gerçekleri görmeyi sağlayan pozitif yol arkadaşlığıdır ‘’


İnsan olduğumuz için hayatımız boyunca hayallerimiz, hedeflerimiz ve yapmakla yükümlü olduğumuz görevlerimiz vardır. Ancak zaman zaman ve hatta genellikle bu hayallere, hedeflere ve yapmakla yükümlü olduğumuz görevlere ulaşmak için kendi benliğimizden, özgürlüğümüzden ve hatta sağlığımızdan ödün veriyoruz. İşte bu noktada çevremizde bizleri yönlendirmeye çalışan kişiler bizlere özgür irademizle karar vermeyi öğütlemek yerine, kendileri öyle istiyor diye ve bizi de o kalıba sokmak için çabalar dururlar. Bu noktada kişi kendi özgür iradesini kullanarak çevresindeki yönlendiricilere ve enerji tüketicilere ‘’ HAYIR ‘’ diyebilmelidir.

Hangi durumda hayır denilmeli? Hayır denildikten sonraki süreçte nelerle karşılaşılabilir? Hayır denildikten sonraki süreçte özgür irade nasıl devreye girecek ve nasıl bir yol ortaya çıkacaktır? İşte bütün bu soruların cevabını bulmanıza yardımcı olabilecek farkındalığınızı yaşatabilecek pozitif yol arkadaşıdır ‘’YAŞAM KOÇU ‘’

Ayrıca hayatımızda yapmak istediğimiz değişiklikleri ne zaman, nasıl ve neye göre yapmamızı nasıl planlayacağınızı planlı teknik yöntemler ile uyulamaya alarak bir süreç dahilinde sizlere uygulatan uzman bir kişisel gelişim profesyonelidir.

Senaryosunu yazdığınız ve yönettiğiniz aynı zamanda da başrolünü sizin oynadığınız hayat sahnesindeki başarılarınızın yollarını sizlere, uyguladığı çeşitli teknik metotlar ile farklı bir bakış açısından göstermektedir.

‘’Koçluk tedavi edici bir ilaç değil geliştirici bir yaşam tarzıdır.’’

One Response

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *