Değişim Sende Başlar

İnsanlar neden Yaşam Koçu İle Çalışmalıdır?

Yaşamınızın mimarı siz olun…

Herhangi bir ayrım gözetmeksizin, hangi mevki ve makamda olursa olsun, kendindeki farkındalığı yaşamak, hayatındaki beğenmediği yönlerini değiştirmek isteyen, kaliteli bir yaşam sürmeyi hedefleyen ruh sağlığı yerinde olan herkes Yaşam Koçu ile çalışabilir.
Birey kendi hayatında yaşadığı olumsuz durumları düzeltmek, gerçekleştirmeyi planladığı değişimi gerçekleştirmek ve hayatı ile ilgili yeni kararları alırken çevresinin onu yargılamasından sıkıldığı için kendisine enerji veren, değişimini destekleyici ve ilham verici bir Yaşam Koçu ile birlikte, içinde profesyonellik, saygı, sevgi ve hoşgörünün olduğu uzunca bir yolculuğa çıkmayı tercih eder.

Yapılan araştırmalar göstermiştir ki profesyonel bir koç ile çalışan bireyler daha başarılı ve daha motivasyonu yüksek bir şekilde hayatlarına devam edebilmektedirler. Koçluk sürecinde sürecin sorumlusu tamamen danışana ait olup Koçun liderliğinde süreç tamamlanır. Bu süreç içinde Koç danışanını çok iyi gözlemlemeli ve güven telkin etmelidir.

Yaşamınızı sadeleştirmek, gereksiz yüklerinizden kurtulmak ve stressiz bir yaşama merhaba demek için ücretsiz keşif seansımızdan faydalanabilir ve birlikte çıkacağımız yolun ilk adımını atabilirsiniz.

Nail Turunç

One Response

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *