[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text css_animation=”none”]
‘’Hipnoz, Yunanca uyumak anlamına gelmektedir. Bununla birlikte aslında tam anlamı ile uyku hali değil uyku ile uyanıklık arasındaki haldir. Kişi bilinçli olarak değiştiremediği bir takım durumları bilinçaltı seviyede uzman eşliğindeki telkinler ile değişim yolculuğuna kolayca çıkabilmektedir. Hipnoz olan kişi telkine açık olmakla birlikte bilinçli olarak kabul etmeyeceği hiçbir şeyi hipnoz halindeyken de kabul etmeyecektir. Burada önemli olan terapistine tam anlamı ile güvenmeli ve kendisini seansın bilgeliğine ve uzmanın profesyonelliğine bırakmalıdır. ’’

[/vc_column_text][vc_column_text css_animation=”none”]

HİPNOTERAPİ  ÇEŞİTLERİ

Grup Hipnozu: Sessiz sakin bir ortamda belli şartların olgunlaşması ile sayıca fazla kişinin bir araya geldiği ve belli bir genel konu üzerinden hipnoterapistin telkin vermesi ile yapılan hipnozdur. Herkesin hipnoza yatkınlığının farklı olmasından dolayı uzmanın işi oldukça zor olmasına karşın seans öncesi grubu bilgilendirerek ortamı hazırlamalıdır.

Oto Hipnoz: İnsanın kendi kendine telkin verebildiği ve rahatlamak için sakin bir ortamda kendi değişimi ve stresten uzaklaşabildiği bir ruh halidir. Kişi transa girmeyi ilk defada başaramayabilir ancak uzmandan destek alarak ve kendi hayal gücünü kullanarak başarabilir.

Sosyal Hipnoz: Toplum içerisinde kendisini ön plana çıkarmış ve doğal telkin metotlarını bilinçli yâda bilinçsiz olarak kullanabilen liderlerin kullandığı yöntemdir. Bu kişiler doğal telkinleri kullanarak milyonları peşlerine takarlar.

Kolektif Hipnoz: Aynı anda bir fazla kişinin transa girdiği hipnoz durumudur. Grup hipnozundan farkı aynı anda 1 ile 3 kişiye kadar kişiyi aynı anda doğal telkin ile transa soktuğu durumdur.[/vc_column_text][vc_column_text css_animation=”none”]

KİMLER HİPNOTERAPİ SEANSI ALABİLİR?

• Yoğun iş hayatı olup stresten arınmak isteyenler.
• Kendisi ile iletişim sorunu yaşayanlar.
• İç huzurunu kaybetmiş ve öz benliğini tanımak isteyenler.
• Daha pozitif ve daha başarılı olmak isteyenler.
• Bağımlılıklardan kurtulmak isteyenler.
• Eskide yaşadığı olumsuzluklardan kurtulmak isteyenler.
• Öğrenilmiş çaresizlik durumunda olup bunu aşmak isteyenler.
• Öze dönüş yolculuğunda gerçek beni bulmak isteyenler
Detaylı bilgi almak ve randevu için lütfen iletişime geçiniz.[/vc_column_text][vc_column_text css_animation=”none”]

HİPNOTERAPİ SEANSI SİZE NE SAĞLAR?

Yaşadığınız olumsuz durumlardan kurtulabilir ve motivasyonunuzu yükseltebilirsiniz. Yaşadığınız birçok durum psikolojiktir ve herhangi bir ilaç tedavisi olmadan giderilebilir. Bunun için yapmanız gereken bir uzmandan destek almak ve kendinize zaman ayırmaktır. Hipnoterapi seansımız bireysel gelişiminiz için oldukça yararlı ve bilinç ile bilinçaltı entegrasyonunuzu sağlamada sizlere liderlik etmektedir. Kişi zaman zaman zihnini dinlendirmeye ve beynine format atma ihtiyacı duymaktadır.

Bu seansta fabrika ayarlarına geri dönecek ve bir kuş gibi hafifleyerek hayatınıza yeni bir sayfa açarak adeta yeniden doğacaksınız.

Randevu sonrasında sizlerle kısa bir sohbet yaptıktan sonra süreç ile ilgili bilgilendirme yapılmakta ve kendiniz ile ilgili kararı tamamen siz vermektesiniz.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][stm_spacer height=”20″ height_tablet_landscape=”20″ height_tablet=”20″ height_mobile=”20″][vc_custom_heading text=”Detaylı bilgi ve randevu için formu doldurun” font_container=”tag:h5|text_align:center|color:%23402f4c”][vc_btn title=”Seans Randevusu Al” color=”danger” size=”lg” align=”center” link=”url:https%3A%2F%2Fnailturunc.com.tr%2Fseans-randevu-al%2F|||”][stm_spacer height=”20″ height_tablet_landscape=”20″ height_tablet=”20″ height_mobile=”20″][stm_spacer height=”20″ height_tablet_landscape=”20″ height_tablet=”20″ height_mobile=”20″][stm_spacer height=”20″ height_tablet_landscape=”20″ height_tablet=”20″ height_mobile=”20″][vc_widget_sidebar sidebar_id=”cs-4″][stm_spacer height=”20″ height_tablet_landscape=”20″ height_tablet=”20″ height_mobile=”20″][stm_spacer height=”20″ height_tablet_landscape=”20″ height_tablet=”20″ height_mobile=”20″][stm_spacer height=”20″ height_tablet_landscape=”20″ height_tablet=”20″ height_mobile=”20″][vc_column_text]Nail Turunç Eğitim Danışmanlık ve Koçluk HipnoterapiNail Turunç Eğitim Danışmanlık ve Koçluk HipnoterapiNail Turunç Eğitim Danışmanlık ve Koçluk Hipnoterapi[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *