Hayatı akışına Bırak

Hayatı Akışına Bırak

Bir şeyler olmuyorsa zorlamanın anlamı yoktur. Ne kadar zorlarsa zorla üzülen taraf sen olacaksın. ‪Hayatı bazen akışına bırakıp ‪‎konforu yaşamak gerekir. Ve şu inancından vazgeç ; ‪bugün iyi bir şeyler oldu kesin arkasından ‪kötü şeyler olacak. Bence sen öyle zannediyorsun.

Hayat sana sürekli ‪‎sürpriz yapmaz. Bazen bilirsin neler olabileceğini.Biraz rahat bırak kendini ve gerçekten ‪#‎inan başarabileceğine. Bak o zaman ne kadar güzel olacak her şey. Kendi hayatını anlamlandırmalı ve yaptıklarının ‪bilincinde olmalısın. Unutma her şey sende başlar ve sende biter. Sen varsın diye vardır etrafındakiler. Düşünsene senin olmadığın bir ortamda olanların seninle bir ilgisi yoktur ki. Kendini olmadığın bir duruma sokmaya çalışma, bırak akışına hayatı zaten olacak olacaktır.

Bak ne güzel oldu. Mutlusun, huzurlusun, seninle ilgili olmayan her şeyden uzak kendi dünyanda yaşıyorsun. Mutluluklar diliyorum sana kendi dünyanda. Sadece tek istediğim var arada bir sana ihtiyacı olan insanları da unutma sadece ‪El ver.

Nail Turunç‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬

2 Responses

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *